zadzwoń ✆ +48  500-447-512

» Prezent

 

Karta podarunkowa (voucher)

Nie masz pomysłu na prezent?

Myślisz o czymś naprawdę wyjątkowym i nietuzinkowym? Szukasz czegoś nietypowego i oryginalnego zarazem, a ponadto czegoś wartościowego i praktycznego? A może chcesz, aby obdarowana osoba poprzez masaż, poczuła się zdrowiej, ładniej, bardziej zrelaksowana?

Wspaniały i oryginalny prezent jakim jest karta podarunkowa na masaż to podarunek od serca i będzie miłym zaskoczeniem, oraz sprawi dużo szczerej radości. Masaż jako prezent będzie niepowtarzalnym upominkiem z okazji:

urodzin, imienin,
ślubu, rocznicy,
wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego,
dnia Matki, dnia Ojca,
dnia Kobiet, dnia Chłopaka, dnia Mężczyzn,
dnia Babci, dnia Dziadka,
Walentynek,
nagrody dla pracownika lub partnera w biznesie,
spontanicznie bez okazji.

 

Jak zamówić prezent?

 

Zadzwonić pod numer (0048) 500 447 512 i podać dane osoby, która zostanie obdarowana, a kartę wypiszemy i umówimy się na najwygodniejszą formę odbioru. Jeśli osoba jest spoza Świnoujścia, to kartę wysyłamy Pocztą Polską, poprzez paczkomat InPost lub kurierem DPD pod wskazany adres, zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, doliczając koszt wysyłki. Istnieje opcja wysyłki za granicę, po uprzedniej konsultacji telefonicznej.
   

Karta podarunkowa może być wykupiona na konkretny masaż (masaże) lub na określoną kwotę do wykorzystania i jest bezterminowa. Jest to karta imienna, ale gdy osoba obdarowana nie będzie mogła wykorzystać jej, może przekazać masaż innej osobie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Każdy podarunek jest zapakowany w bardzo elegancką kopertę. Każdorazowo spotykaliśmy się z opinią osób obdarowanych, że był to jeden z najlepszych prezentów jaki dostali w życiu. Bardzo dla nas budujące i motywujące, żeby zawsze wykonywać swoją pracę prosto z serca ! :)