Get Adobe Flash player

Wyszukiwarka

counter by eliteria.pl webdesigncounter by eliteria.pl webdesigncounter by eliteria.pl webdesigncounter by eliteria.pl webdesigncounter by eliteria.pl webdesign
IP: 54.92.173.9 | Online: 2

"Lekiem na nieuleczalne choroby nowej ery, będzie fala dźwięku" Nostradamus...

Do leczenia dźwiękiem używa się muzyki poważnej, medytacyjnej czy relaksacyjnej, ale nie tylko. Od ponad 3,5 tysięcy lat w Indiach i w Tybecie używana jest technika pracy z dźwiękiem i wibracjami gongów i mis dźwiękowych.

Najnowsze odkrycia fizyki kwantowej wskazują na to, że wszystko jest wibracją i wszystko podlega zmianom. Wszystko też wpływa na siebie nawzajem. Nasze ciało posiada pamięć wszystkich przeżytych emocji, również tych, których nie chcemy pamiętać, które wyparliśmy, bo były dla nas niewygodne – one nadal istnieją, tyle, że zostały zepchnięte do podświadomości i zapisane w naszym ciele zatruwają nas, są przyczyną zdecydowanej większości chorób, w naszym ciele odczuwalne są w postaci różnych napięć i ograniczeń ruchowych.

Jak działa dźwięk?

Otóż inaczej dla każdego, gdyż wszystko zależne jest jaki bagaż życiowy skumulowany w sobie dżwigamy. Potężny dźwięk  gongów, mis oraz innych intsrumentów używanych w czasie godzinnej sesj,i dociera do każdej komórki naszego ciała i uwalnia pamięć zapisanych tam emocji. Proces uwalniania zaczyna się od najbardziej priorytetowych "spraw". Wystarczy się temu poddać z zaufaniem, że osoba grająca idealnie wszystkim pokieruje. Ciało rozpoczyna uwalnianie toksycznych zapisów i zaczyna emanować własną niepowtarzalną i dodatkowo wzmocnioną zdrową energią, co można odczuc i zaobserwować w trakcie, jak i po sesji. Szerokie spektrum częstotliwości (od infra po ultradźwięki, od niskich do wysokich) pobudza w nas proces samouzdrawiania eliminując wszelkie blokady, doprowadza do harmonizacji półkul mózgowych, wprowadza w głeboki stan relaksacji. Każda kolejna sesja, to coraz głebsza praca z tym co w nas "nie tak" i totalnie różni się od poprzedniej, czyli na pewno nas nie znudzi.

Działanie na człowieka drgającymi zróżnicowanymi tonami, zalicza się do skutecznych metod, pozwalających wkroczyć na drogę harmonii i doskonałego zdrowia. Wiedza ta w krajach Wschodu nie zalicza się do dziedzin tajemnych. Jest powszechnie znana i stosowana na każdym kroku. Służy osiąganiu i utrzymywaniu organizmu człowieka w doskonałym zdrowiu.

Masaż taki odpręża i rozluźnia mięśnie oraz odblokowuje połączenia nerwowe. Podczas zabiegu ciało i umysł zostają wprowadzone w głęboki stan relaksu z pogranicza snu i jawy. Ciało staje się lekkie, pozbywa się napięć i blokad. Wtedy likwidowane są negatywne wzorce i sposoby myślenia. Na to miejsce wprowadzana jest harmonia i pozytywne nastawienie do siebie. Osoby, które spróbowały stwierdziły, że jest to coś czego nie da się opisać słowami, czysta magia Wszechświata :)

Przyjdź i sprawdź, bo może to jedyna okazja, by się o tym przekonać !